Premium liiga 24. voor algab Lillekülas, kus esikolmiku viimaseks meeskonnaks jäänud FC Flora võtab vastu madalseisus Viljandi Tuleviku. Jälgi mängu Soccernet.ee LIVE-ülekandest! 

Read more Comments Off on LIVE: Flora alustab vooru Viljandi vastu – Soccernet.ee

Hiljuti Premia omandanud Baltikumi juhtiv toidutootja Food Union teatas täna, et Premia juhtimise võtab üle Aivar Aus, kelle eesmärgiks saab ettevõtte tugevdamine Food Union grupi integreeritud osana.

Read more Comments Off on Premia juhatuse esimeheks määrati Aivar Aus – Postimees

Advokatuuri kantsler Kristel Voltenberg selgitab, kuidas iga kuulus inimene ei ole avaliku elu tegelane.

Read more Comments Off on Kas sina oled avaliku elu tegelane? – Äripäev

Maikuu keskel külastasid Plussmeedia noored oma sõpru Venemaal, Vybormediast, lisaks olid kohal ka soome noored Nuottast.

Ühises laagris keskenduti eelkõige lühifilmidele. Kõige suurem ülesanne oli Soome filmivõistluse Uneton48 tarvis lühifilmi loomine (jälgige aktiivselt plussmeedia lehte, et seda tulemust näha).  

Et vaim suureks filmitööks valmis seada, alustasime väikestes tiimides ühist kristlikku meediatööd reklaamivate videoklippide loomisega. Esimene tulemus ongi järgnevalt nähtav.

 

Read more Comments Off on Plussmeedia Mõmmiaabits

Reformierakonna juhatuse liikme Rein Langi sõnul ei saa pidada õigeks olukorda, kus erakonna siseelu kohta kriitika tegemist hakatakse automaatselt nimetama meeskonnatöö lõhkumiseks.

Read more Comments Off on Lang: kriitikat ei tohi tembeldada meeskonna lõhkumiseks – Postimees

27-pealine ahelik suundus kadunud poisi otsinguteks metsa läbi kammima – nende seas ka Paistus elav Kristo Veske, kes polnud politsei esialgse otsusega, et otsingutega oodatakse valgeks minekuni, rahul.

Read more Comments Off on Vabatahtlik otsija: iga minut on arvel – Postimees

Taas Stavangeri Vikingu algrivistusse kuulunud Karol Mets aitas esimeses kodumängus Tromsö üle 3:1 võidu võtta.

Read more Comments Off on Mets ja Viking teisel katsel võidukad – Soccernet.ee

Tallinna linnapea ja Keskerakonna juht Edgar Savisaar põhjendas, et ta kuulutas ennast Eesti Nemtsoviks, kuna temagi on tundnud oma õlgadel ohtu.

Read more Comments Off on DELFI VIDEO: Savisaar põhjendab, miks ta kuulutas end Eesti Nemtsoviks: … – Delfi

Lõviosa korterite uusarendusprojektidest on viimase paari kuuga alustanud sooduskampaaniad, lisades hinda köögimööbli või lihtsalt langetanud hindu, teatas Pindi Kinnisvara.

Read more Comments Off on Pindi: korteriarendajad kohendavad hindu allapoole – Postimees

11. jaanuaril ilmus kristlik luulevideo "Metanoia", mis räägib väga tabaval ning veenval moel Jumala armastusest, osadusest ning päästvast väest, mis on üle kõigist rasketest eluolukordadest. Luuletuse tekstis leiavad kindlasti paljud kuulajad üles omaenda mõtted, mis on tekkinud Jumala poole hüüdes ning Temalt armu ja abi paludes.

Spoken-words stiilis poeemi autor on Joel Markus Antson. Joel on olnud raamatu "Palverändur" kaasautor ning lisaks käesolevale luulevideole võime leida tema loomingust veel ühe sarnases stiilis poeemi: "Immaanuel, Jumal meiega".

read more

Read more Comments Off on Kristlik luulevideo “Metanoia”