Joshua Viinalass on 22-aastane särav ja soe kristlane, keda üldiselt teatakse Daniel Levi bändi trummari ja Danieli väikevennana. Kuigi bändi koosseis on väga noor, jõuti Eesti Laulu finaali ja võideti teine koht. Joshua esimesed eluaastad möödusid Ameerika Ühendriikides, hiljem kolis ta perega Eestisse ning on siia püsima jäänud.

Kas karjäär muusikavaldkonnas on Sind alati huvitanud?

Tegelikult üldse ei ole. Lapsena tahtsime sõbraga avada autotöökoja ja rehve parandada. See oli väikse poisi unistus. Muusika ja bänd kukkusid suhteliselt ootamatult sülle, aga ajastus ja kõik selline sobis suurepäraselt. Tegelikult ei saa öelda, et teen muusikavaldkonnas otseselt karjääri, pigem on see nagu poole kohaga töökoht. Muidugi oleks ülimalt äge, kui sellest saaks n-ö täiskohaga töö, aga eks paistab, mis edasi sünnib.

Kellena näed end tulevikus?

Ideaalne oleks jätkata bändiga, aga arvan, et see, mida ma teen ja kelleks saan, on Jumala kontrollida. Õpin praegu Tartu Ülikoolis kolmandal kursusel kehakultuuri ja sporti. See on mulle südamelähedane valdkond ja üks mõte on saada personaaltreeneriks. Ilmselt on põhjus see, et olin väiksena ülekaaluline, aga nägin palju vaeva, pingutasin ja tulin sellest läbi. Kogesin omal nahal, milline vabadus kaasneb sellega, kui oled füüsiliselt terve. Kuna mulle meeldib suhelda ja aidata, siis tundub personaaltreeneri kutse mulle sobivat.

Millisest tegevusest lähed sisemiselt põlema?

Mulle meeldib trumme õpetada, trenni teha, lähedastega olla jne. Põhimõtteliselt teen kõike põnevusega ja isegi kui alguses tundub miski keeruline ja ebameeldiv, on see isegi hea, sest mulle meeldib väljakutseid vastu võtta.

 

Tekst Jaagup Kuusemaa
Foto Anete Palmik 

 

Artikkel ilmus ajakirjas Pluss 2/2015 Mai

Täisversiooni väljaandest saad lugeda siit

 

Read more Comments Off on Joshua Viinalass – mitmekülgne noor kristlane Daniel Levi bändi trummarina