Kui saame kedagi aidata, siis see loob südamesse hea tunde ja järgib ka Jeesuse üleskutset kristlastele Piiblis. Abivajajaid meie ümber on palju. Üks võimalus nendeni jõuda on heategevusliku kristliku MTÜ Sambia Sõbrad kaudu, mille eesmärk on aidata hädasolijaid kauges Aafrika riigis Sambias.

Tiit Kuusemaa ütleb: ”Oluline on panustada sellesse, mida Jumal õnnistab, ja kaasa lüüa seal, kus Jumal tegutseb – see on Püha Vaimu tarkus.”

Miks eestlased toetavad sambialasi?

MTÜ Sambia Sõbrad juhatuse liikme ja EELK Puhja koguduse pastori Tiit Kuusemaa sõnul tuli see teema tema ellu läbi Jumala juhtimise. Ta ise poleks selleni jõudnud.

read more

Read more Comments Off on Sambia Sõbrad – meie väike panus võib muuta kellegi elu

Nüüd on võimalik lugeda novembrikuus ilmunud Plussi ka onlines. Kui soovid saada alati värsket ajakirja ja olla esimeste lugejate seas, saad tellida endale Pluss-ajakirja posti teel koju.

Novembrikuu ajakiri jutustab mitme eri riigi tantsulavadel tuntud Jane Raidmast, huvitavast misjonitööst Sambia ja Puhja koguduste vahelise sõprusena, reisihimulisest noorest ajakirjanikust Oliver Pant ja piiblitegelasest Jesaja. Pastor Toomas Nigola arutleb Kristuse ihu liikmeks olemise üle ning Põltsamaa noored kirjutavad oma koguduse tegemistest. Tuttavamaks saad ka noore andeka Eesti muusiku Joonas Alvrega ja noortebändiga H.I.S.

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist! 

read more

Read more Comments Off on Novembrikuu Pluss “Minu koht” loetav nüüd onlines

Põnev lugemine Sinu sügisõhtusse: Pluss-ajakiri "Minu koht" on ilmunud ning saadaval kõigile huvilistele!

Värske Pluss jutustab mitme eri riigi tantsulavadel tuntud Jane Raidmast, huvitavast misjonitööst Sambia ja Puhja koguduste vahelise sõprusena, reisihimulisest noorest ajakirjanikust Oliver Pant ja piiblitegelasest Jesaja. Pastor Toomas Nigola arutleb Kristuse ihu liikmeks olemise üle ning Põltsamaa noored kirjutavad oma koguduse tegemistest. Tuttavamaks saad ka noore andeka Eesti muusiku Joonas Alvrega ja noortebändiga H.I.S.

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist! 

read more

Read more Comments Off on Pluss-ajakiri “Minu koht” on ilmunud