Plussmeedia on "Pöördes" Piiblipäevadel Rakveres, kuhu on kokku tulnud sajad noored üle Eesti ja pidu on tõeliselt pöördes!:) 

Vabalavalt püüdsime Plussmeedia kaamera ette Raplast pärit noorteansambli Stronger together. Uurisime neilt nende nime ja unistuste ning muu huvitava kohta.

Intervjuu Triin-Mary Raudkivi

Video Madis Kask

 

Read more Comments Off on Piiblipäevad 2015 videointervjuu – Stronger Together

Plussmeedia on Piiblipäevadel "Pöördes" Rakveres, kuhu on kokku tulnud sajad noored üle Eesti ja pidu on tõeliselt pöördes!:) 

Plussmeedia kaamerate ette õnnestus püüda Piiblipäevade 2015 üks korraldajatest, Gunnar Kotiesen. Uurisime, mida ta PP hetkeseisust arvab ja mis on tema sõnum noortele.

Intervjuu Anette Elken
Video Madis Kask

 

Read more Comments Off on Piiblipäevad 2015 videointervjuu – Gunnar Kotiesen

Eesti suurim kristlik noorteüritus Piiblipäevad "Pöördes" toimuvad sel nädalavahetusel 29-31.mail Rakveres.

"Jumal on meid disainides pannud isegi meie DNA pöördesse. Tõeliselt rahul oma eluga saame olla siis kui OLEME PÖÖRDES Jumalast, pöördes teenimisest, pöördes sõprustest ja inimestest. Selle aasta PiibliPäevadel tahame noortele luua võimalusi ning innustada neid seda kirge ja igatsust välja elama. Usume, et see põlvkond on kutsutud rohkem kui kunagi varem olema pöördes kõigest sellest, millest JUMAL ON PÖÖRDES."

Piiblipäevad on üle-eestiline kristlik noortefestival, kuhu Sa oled väga oodatud koos oma sõpradega! Piiblipäevadel kohtud kindlasti ka uute noortega ja see annab Sulle tunde, et Sa kindlasti ei ole ainus kristlane, kus iganes Sa hetkel tegutsed. Piiblipäevadel saad osa põnevast ja vaimulikult julgustavast programmist, mida täidavad muusika, sõnum, seminarid erinevatel teemadel, NUTEKi kontsert, öökino ja lahedad üllatused!

Piiblipäevad ON aasta üks suursündmus - nii et ära maga maha! ;)

Kava ja registreerimine: www.piiblipaevad.com

Facebook

 

Read more Comments Off on Tule Piiblipäevadele juba sel reedel!