2.-4. oktoobril toimub Rakveres naistekonverents. Peakõnelejaks on Nancy Beach USA-st. Nancy on jaganud oma kirge õpetades väga paljudel konverentsidel. Ta on inspireerinud koguduse juhte ja meeskondi, kus ta väljendab visiooni ja väärtusi, mida ta usub, et on tähtsad efektiivseks teenistuseks. Olles ise naine, abikaasa, ema ja teenija, on Nancy jagamas juhtimiskunstist naisena koguduses.

Reedene päev on suunatud eelkõige koguduses kaasa teenivatele naistele ning kohtade arv registreerimisel on piiratud.
Laupäev on aga avatud kõikidele naistele. Päev algab juba varakult põnevate seminaridega ja lõppeb erilise õhtuosadusega. 
Pühapäeval on ühine perejumalateenistus, kuhu on osalema oodatud kõik.

Neil kolmel kaunil sügispäeval saame lisaks innustavatele ettekannetele nautida head muusikat ning jagada erilisi hetki teineteisega.

Konverentsipass 15€ (soodushind kuni 24. septembrini). Alates 25. septembrist on osalustasu 25€.
Konveretntsi korraldab Rakvere Karmeli kogudus, Eesti EKBK Liit, GLS Eesti.

Täpsem info ja registreerimine: www.karmel.ee/jumaliknaine

 

Read more Comments Off on Naistekonverents “Jumalik naine” 2-4.oktoober

Filter on noorte naiste päev, mis toimus 4.aprillil Tallinna Reaalkoolis, teist aastat. Selle aasta teemaks oli “Võimatu võimalikuks”. Filtri eesmärk on tüdrukuid julgustada, aidata, et keegi ei jääks oma murega üksi ning innustada neid astuma järgmisi samme usus.
Üritusel tuli juttu suhetest, depressioonist, heategevusest, perekonnast, eluvalikute tegemisest ja paljust muust.Filtril osalesid 11-28-aastased neiud/naised üle Eesti erinevatest kogudustest. Kokku oli osalejaid umbes 200 naist ja ka 15 meest, kes olid korralduse poolel appi tulnud. Filtrit korraldasid neiud erinevate konfessioonide kogudustest Laura Remmeli eestvedamisel.

read more

Read more Comments Off on Filtril sai võimatu võimalikuks