Nüüd on võimalik lugeda novembrikuus ilmunud Plussi ka onlines. Kui soovid saada alati värsket ajakirja ja olla esimeste lugejate seas, saad tellida endale Pluss-ajakirja posti teel koju.

Novembrikuu ajakiri jutustab mitme eri riigi tantsulavadel tuntud Jane Raidmast, huvitavast misjonitööst Sambia ja Puhja koguduste vahelise sõprusena, reisihimulisest noorest ajakirjanikust Oliver Pant ja piiblitegelasest Jesaja. Pastor Toomas Nigola arutleb Kristuse ihu liikmeks olemise üle ning Põltsamaa noored kirjutavad oma koguduse tegemistest. Tuttavamaks saad ka noore andeka Eesti muusiku Joonas Alvrega ja noortebändiga H.I.S.

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist! 

read more

Read more Comments Off on Novembrikuu Pluss “Minu koht” loetav nüüd onlines

Põnev lugemine Sinu sügisõhtusse: Pluss-ajakiri "Minu koht" on ilmunud ning saadaval kõigile huvilistele!

Värske Pluss jutustab mitme eri riigi tantsulavadel tuntud Jane Raidmast, huvitavast misjonitööst Sambia ja Puhja koguduste vahelise sõprusena, reisihimulisest noorest ajakirjanikust Oliver Pant ja piiblitegelasest Jesaja. Pastor Toomas Nigola arutleb Kristuse ihu liikmeks olemise üle ning Põltsamaa noored kirjutavad oma koguduse tegemistest. Tuttavamaks saad ka noore andeka Eesti muusiku Joonas Alvrega ja noortebändiga H.I.S.

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist! 

read more

Read more Comments Off on Pluss-ajakiri “Minu koht” on ilmunud

Pimedad sügisõhtud ei olegi nii hallid, kui on midagi vahvat ja asjalikku lugeda. Seepärast rõõmustab Sind Plussmeedia üsna peagi juba uue värske ajakirjanumbriga. Hetkel toome Sinuni peatselt trükikojast saabuva ajakirja juhtkirja, mis avab Sulle käsitletava teema. Et olla esimeste lugejate seas, telli endale Pluss posti teel koju:) 


MINU KOHT

Paratamatult puutume elu jooksul kokku iseendaga. Öeldakse, et Sa ei saa põgeneda kuhugi, kus Sind ei ole. Nõnda õpime tundma oma tugevaid ja nõrku külgi, häid ja halbu omadusi – kõike seda, mis teeb minust minu ja Sinust Sinu.

read more

Read more Comments Off on Juhtkiri 4/2014: Minu koht