Joel Markus Antsoni kolmas luulevideo "Tulge kõik, kes olete vaevatud..." on filmitud Poolas, maailma kõrgeima Jeesuse kuju juures. Sinna sattus ta esialgu täiesti juhuslikult oma Euroopa-reisi ajal.

read more

Read more Comments Off on Luulevideo: Tulge kõik, kes olete vaevatud – Joel Markus Antson

Eesti kristlasest riimimeister Joel Markus Antson on valmis saanud oma teise spoken words stiilis luulevideoga.

Selle video kandvaks sõnumiks on see, et pannes oma lootuse Jumalale, ei pea me kartma ega värisema, ei vaimselt ega füüsiliselt. Ainult Jumal on kindel kalju - ja seda igas võimalikus mõttes - kellele me võime rajada hirmuvaba elu.

read more

Read more Comments Off on Luulevideo: Jumalas ei värise ma(a) – Joel Markus Antson

Kevade lähenemisega ilmus ka uus värske Pluss-ajakiri "Kevad südames", mis räägib armumisest, armastusest, abielust ning vaimulikust kasvust, värskusest ja armastusest Jumala vastu. 

Lähemalt saad lugeda noorest pastorist Kristjan Luhamets, põnevast eestlaste misjoniprojektist Etioopia koolis, andekast noorest luuletajast Joel Markus Antson ja tundmatust piiblitegelasest Dismas. Pastor Aare Kimmel avab Piibli sõnumit kristliku abielu osas. Veel saad teada eesti andekatest noortest kristlasmuusikutest Hele-Maria Taimla, Betti Kalamees ja Beno Kudrin. 

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist! 

read more

Read more Comments Off on Pluss-ajakiri “Kevad südames” on ilmunud

11. jaanuaril ilmus kristlik luulevideo "Metanoia", mis räägib väga tabaval ning veenval moel Jumala armastusest, osadusest ning päästvast väest, mis on üle kõigist rasketest eluolukordadest. Luuletuse tekstis leiavad kindlasti paljud kuulajad üles omaenda mõtted, mis on tekkinud Jumala poole hüüdes ning Temalt armu ja abi paludes.

Spoken-words stiilis poeemi autor on Joel Markus Antson. Joel on olnud raamatu "Palverändur" kaasautor ning lisaks käesolevale luulevideole võime leida tema loomingust veel ühe sarnases stiilis poeemi: "Immaanuel, Jumal meiega".

read more

Read more Comments Off on Kristlik luulevideo “Metanoia”