Neljapäeval, 16.aprill 2015, kell 23.15 esitleb ETV2 muusikasaates TOP7 noortest kristlasmuusikutest koosnev kollektiiv BENO oma lummavat videot „Vana Arm Ei Roosteta“.  

BENO on pop-rock bänd. Detsembris valmis virtuaalalbum A.V.O. - Amor, Vincit, Omnia, kus salvestati vokalisti Beno Kudrini kirest ajendatud omalooming.

Täna õhtul jõuab eetrisse muusikasaates TOP7 intervjuu, kus juhatatakse sisse muusikavideo "Vana Arm Ei Roosteta". Teose meeldimise korral saab anda ise poolehoiu ja kutsuda sõpru hääletama saate kodulehel. Bändist kõnelevad põnevalt Beno Kudrin (vokalist ja kitarrist) ja Andreas Saulus (basskitarrist). 

read more

Read more Comments Off on BENO „Vana Arm Ei Roosteta“

Kevade lähenemisega ilmus ka uus värske Pluss-ajakiri "Kevad südames", mis räägib armumisest, armastusest, abielust ning vaimulikust kasvust, värskusest ja armastusest Jumala vastu. 

Lähemalt saad lugeda noorest pastorist Kristjan Luhamets, põnevast eestlaste misjoniprojektist Etioopia koolis, andekast noorest luuletajast Joel Markus Antson ja tundmatust piiblitegelasest Dismas. Pastor Aare Kimmel avab Piibli sõnumit kristliku abielu osas. Veel saad teada eesti andekatest noortest kristlasmuusikutest Hele-Maria Taimla, Betti Kalamees ja Beno Kudrin. 

Loodetavasti leiad just Sina endale siit põnevat lugemist! 

read more

Read more Comments Off on Pluss-ajakiri “Kevad südames” on ilmunud